OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - JIHOMORAVSKÝ KRAJ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte obchodního ducha a rádi komunikujete s lidmi? Jste flexibilní, samostatní a ambiciózní? Pak hledáme právě Vás!! Česká společnost s dlouholetou tradicí na trhu působící v oblasti úklidových služeb hledá do svého týmu posilu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - JIHOMORAVSKÝ KRAJ

Pracovní náplň

  • aktivní oslovování nových klientů
  • péče o stávající zákazníky
  • prezentace služeb a zboží
  • zpracování objednávek
  • administrativa

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • praxi na obchodní pozici
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
  • dobré komunikační a obchodní schopnosti
  • flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
  • znalost AJ nebo NJ výhodou

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení (fixní mzda + provize z realizovaného obchodu)
  • automobil i k osobnímu užití
  • mobilní telefon a notebook
  • zázemí stabilní české společnosti
  • práci na HPP
  • nástup možný IHNED