TECHNICKÝ ZÁSTUPCE – STŘEDNÍ A SEVERNÍ ČECHY

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máte technické vzdělání a praxi na pozici obchodního zástupce? Jste komunikativní a flexibilní? Rádi byste se uplatnili v renovované společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná strojírenská společnost hledá novou posilu do svého týmu na pozici: TECHNICKÝ ZÁSTUPCE – STŘEDNÍ A SEVERNÍ ČECHY

Pracovní náplň

  • akvizice nových klientů
  • udržování vztahů se stávajícími zákazníky
  • zpracování obchodních případů
  • technická podpora pro zákazníky
  • prodej svěřených produktů v regionu střední a severní Čechy

Co požadujeme?

  • min. SŠ strojírenství
  • zkušenosti z pozice obchodního zástupce
  • uživatelskou znalost PC
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)
  • flexibilitu, technické myšlení, prezentační a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • motivující mzdové ohodnocení
  • zázemí stabilní obchodní společnosti
  • práci formou home office
  • možnost osobního rozvoje
  • automobil i pro soukromé účely, notebook, telefon
  • příspěvek na stravování
  • místo výkonu práce: střední a severní Čechy