KONSTRUKTÉR ELEKTRO - ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

Vystudovali jste VŠ elektrotechnickou? Baví Vás konstrukce? Chcete se vzdělávat? Pak neváhejte a pošlete životopis. Česká výrobní společnost sídlící v Královéhradeckém kraji hledá posilu na pozici: KONSTRUKTÉR ELEKTRO - ABSOLVENT

Pracovní náplň

  • Návrhy konstrukce materiálů
  • Spolupráce s příslušnými odděleními
  • Testování
  • Odstranění vzniklých chyb

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Vyhlášku 50 – PODMÍNKOU
  • Znalost AJ – výhodou
  • Znalost 3D programu SolidWorks

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příspěvky na pojištění
  • Závodní stravování
  • 4 týdny dovolené

  • místo výkonu práce: okres Trutnov nebo okres Liberec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.