NÁKUPČÍ KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Královéhradecký kraj

Máte zkušenosti s nákupem strojírenského materiálu? Umíte být přesvědčivý/á ve vyjednávání? Oceníte stabilního a perspektivního zaměstnavatele, který umí ocenit i Vás? Pokud ano, tato nabídka je určena právě Vám! Strojírenská firma hledá do svého kolektivu: NÁKUPČÍ KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ

Pracovní náplň

  • Zajištění nákupu strojírenských komponentů
  • Vyhledávání a hodnocení dodavatelů
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Řešení reklamací
  • Reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na obdobné pozici
  • Organizační schopnosti a technické myšlení
  • středně pokročilá znalost AJ výhodou

Co nabízíme?

  • zajímavé platové ohodnocení
  • Moderní prostředí firmy
  • Benefity – flexibilní pracovní doba, stravenky, příspěvek na životní pojištění, kulturní vyžití
  • Velice samostatnou a zodpovědnou pozici