VÝVOJÁŘ HTML5

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Ovládáte na pokročilé úrovni webové technologie jako je HTML5, CSS nebo Javascript? Chcete pracovat na zajímavých projektech? Staňte se členem našeho přátelského týmu! Do úspěšné a prosperující společnosti hledáme vhodného kandidáta na pozici: VÝVOJÁŘ HTML5

Pracovní náplň

  • Vývoj HTML5 her typu Black Jack a ruleta
  • Podíl na vývoji sázkového systému
  • Návrh moderních webů
  • Vývoj webové části online systému
  • Tvorba dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání v oblasti IT
  • Praxe v oblasti vývoje webových řešení - 3 roky
  • Znalost technologií jako HTML5, CSS/CSS3, Javascript
  • Znalost jQuery, AngularJS
  • Schopnost samostatného uvažování a pochopení zadání

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Pružnou pracovní dobu
  • Tvůrčí, samostatnou práci s moderními technologiemi
  • Pracoviště v centru Brna s možností parkování
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Balíček benefitů - dovolená navíc, sick days, stravenky, telefon, občerstvení na pracovišti, masáže v pracovní době
  • Různorodé firemní akce

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.