ELEKTROINŽENÝR

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

Vystudoval jste SŠ/VŠ technického směru a máte zkušenosti v oblasti automatizace? Jste komunikativní a iniciativní člověk, který má rád nové výzvy? Chcete pracovat na pozici ELEKTROINŽENÝR v Brně? Pak hledáme právě Vás! Významná nadnárodní společnost orientovaná na specifickou výrobu produktů pro konečné spotřebitele hledá nového kolegu na pozici: ELEKTROINŽENÝR

Pracovní náplň

  • servis a údržba průmyslových řídicích systémů
  • podílení se na zlepšení výkonu strojů
  • operativní řešení problémů ve výrobě
  • podílení se na zadaných projektech
  • spolupráce s kolegy napříč firmou

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • středně pokročilá znalost AJ podmínkou
  • praxe na obdobné pozici podmínkou
  • zkušenosti s PLC systémy výhodou
  • zájem o obor automatizace
  • samostatnost a aktivní přístup

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • zodpovědná práce v perspektivní společnosti
  • možnost rozvoje a dalšího vzdělávání
  • týden dovolené navíc, další benefity
  • možnost nástupu ihned
  • místo výkonu práce: Brno