SUPPLIER QUALITY SPECIALIST

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

Máte vysokoškolské vzdělání technického směru a zkušenosti v oblasti rozvoje dodavatelské kvality? Disponujete komunikativní znalostí angličtiny a chtěli byste ji využít při Vašem budoucím zaměstnání? Pokud ANO, pak hledáme právě Vás! Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Významná výrobní společnost v lokalitě Brno přijme do svých řad kolegu/-ni na pozici: SUPPLIER QUALITY SPECIALIST (50 - 70.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • Zajišťování procesu zlepšování kvality produktu
  • Výběr dodavatelů a jejich rozvoj
  • Řízení schvalovacího procesu
  • Výběr vhodných nástrojů kvality a jejich následná implementace
  • Provádění školení na dané nástroje kvality
  • Plánování a provádění auditů u dodavatelů
  • Služební cesty po Evropě

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi v oblasti hodnocení kvality a rozvoje dodavatelů
  • Velmi dobrou úroveň anglického jazyka
  • Výborné komunikační dovednosti a organizační schopnosti
  • Prokazatelné znalosti nástrojů kvality FMEA, tvorba PPAP, 5WHY, aj.
  • Praxi v oblasti auditování dodavatelů
  • Flexibilitu a ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Práci v úspěšné mezinárodní společnosti
  • Samostatnou práci na novém projektu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Profesní růst a vzdělávací kurzy
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravování v areálu společnost

  • Místo výkonu práce: Brno