INŽENÝR KVALITY BŘECLAV

Jste vzděláním strojař nebo kvalitář? Jste technicky zdatný/á a chcete pracovat v úspěšné mezinárodní společnosti jako Kvalitář? Ovládá angličtinu na středně pokročilé úrovni? Pokud ano, pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost sídlící na jihu Moravy právě obsazuje pozici: INŽENÝR KVALITY BŘECLAV

Pracovní náplň

  • Aktivní komunikace se zahraničními zákazníky
  • Spolupráce na neustálém zlepšování kvality
  • Pravidelný reporting
  • Analýza příčin reklamací a provádění reportingu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru - strojírenský obor velkou výhodou
  • Praxi v oboru alespoň 2 roky
  • Znalost nástrojů kvality využívané ve strojírenské výrobě
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka podmínkou

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené
  • Možnost kariérního růstu a vedení vlastního týmu lidí
  • Další benefity vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Pozice je vhodná pro absolventy s adekvátní praxí při studiu