KONSTRUKTÉR VE STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máte vzdělání technického zaměření a praxi na pozici konstruktéra? Jste technicky zdatní a kreativní? Rádi byste pracovali na pozici KONSTRUKTÉRA VE STROJÍRENSTVÍ na Vysočině? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní strojírenská společnost působící na Žďársku hledá kandidáty na pozici: KONSTRUKTÉR VE STROJÍRENSTVÍ

Pracovní náplň

  • Tvorba konstrukční dokumentace
  • Navrhování a realizace optimálních řešení
  • Podílení se na vývoji nových výrobků
  • Práce v 3D programech
  • Příprava technických podkladů pro výrobu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Praxe na pozici Konstruktéra minimálně 2 roky
  • Zkušenosti s prací v 3D softwarech
  • Základy angličtiny nebo němčiny výhodou
  • Tvůrčí myšlení, komunikativnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní a perspektivní mezinárodní společnosti
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Žďársko