SENIOR NÁKUPČÍ s AJ

Neaktivní nabídka

až 40000 Kč

Hledáte práci na pozici SENIOR NÁKUPČÍ s AJ na Vysočině? Komunikujete aktivně anglicky a máte strojírenské či ekonomické vzdělání? Rádi byste pracovali pro významnou českou výrobní společnost s mnohaletou tradicí? Pokud jste na všechny otázky odpověděli ano, pak zašlete svůj životopis ještě dnes!!! Silná strojírenská společnost hledá nového kolegu na pozici: SENIOR NÁKUPČÍ s AJ (až 40.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Nákup materiálů na základě technické dokumentace
  • Komunikace a vyjednávání cen s dodavateli (i zahraničními)
  • Porovnání a výběr dodavatelů dle stanovených podmínek
  • Uzavírání dodavatelských smluv
  • Vyřizování objednávek a reklamací
  • Provádění auditu dodavatelů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského nebo ekonomického směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Pokročilý MS Office Excel
  • Komunikativnost a schopnost vyjednávat
  • Řidičský průkaz: sk. B

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost kariérního růstu
  • Penzijní připojištění
  • Závodní stravování
  • Jazykové kurzy
  • Pracoviště: Vysočina (oblast Velké Meziříčí a Bíteš)