OBCHODNÍ MANAŽER s AJ- VÝROBNÍ STROJE

Neaktivní nabídka

až 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Slovensko

Hledáte práci na pozici OBCHODNÍ MANAŽER s AJ - VÝROBNÍ STROJE pro oblast Slovensko? Máte technické vzdělání a chcete uplatnit své obchodní a jazykové dovednosti v silné nadnárodní výrobní společnosti? Pak neváhejte a zašlete svůj životopis v anglickém jazyce ještě dnes!!! Stabilní mezinárodní strojírenská společnost se sídlem v Brně hledá nového kolegu na pozici: OBCHODNÍ MANAŽER s AJ – CNC STROJE (až 60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • prezentace a prodej produktů společnosti
  • péče o stávající zákazníky
  • akvizice nových klientů
  • zpracování smluv a podkladů k prodeji
  • technická podpora pro zákazníky
  • pracovní cesty v rámci celého Slovenska

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • praxi v prodeji výrobních strojů (kovovýroba, ne platy)
  • znalost práce v MS Excel
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • prokazatelné obchodní výsledky
  • obchodního ducha a flexibilitu
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní výrobní společnosti
  • automobil i pro soukromé účely
  • notebook, telefon
  • 25 dnů dovolené
  • práci formou home office
  • zaškolení v zahraničí
  • možnost osobního rozvoje
  • místo výkonu práce: Slovensko