PLC PROGRAMÁTOR

Máte zkušenosti s automatizací a programováním výrobních linek? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti, která Vám zajistí profesní a osobnostní růst? Pak nám neváhejte zaslat svůj životopis! Stabilní strojírenská společnost hledá kandidáty na pozici: PLC PROGRAMÁTOR

Pracovní náplň

  • Programování PLC robotů ve strojírenském provozu
  • Testování a uvedení zařízení do provozu
  • Vytváření technické dokumentace
  • Tvorba reportů
  • Práce na speciálních projektech

Co požadujeme?

  • SŠ /VŠ technického zaměření
  • Praxe na obdobné pozici
  • Znalost automatizace
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Držitel certifikátu dle vyhlášky č.50/1978 Sb.
  • Samostatnost, flexibilita, pečlivost

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v nadnárodní společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Pružná pracovní doba
  • Kariérní růst

    Místo výkonu práce: Praha