SPECIALISTA BOZP a ŽP

Je Vaše angličtina na pokročilé úrovni? Máte znalosti a praxi v oblasti bezpečnosti práce? Baví Vás cestovat? Chtěli byste trávit část pracovního měsíce v zahraničí? Pak je tato pozice právě pro Vás! Dynamická firma působící v oblasti strojírenství hledá kandidáta na pozici: SPECIALISTA BOZP a ŽP

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • odpovědnost za dodržování zásad ochrany životního prostředí
  • kontrola bezpečnosti práce a provozu
  • jednání se zákazníky ohledně požadavků z oblastí BOZP a ŽP
  • rozvoj a realizace strategií týkajících se BOZP a životního prostředí
  • zpracování vyžadované dokumentace
  • dohled nad plněním interních předpisů
  • 2 týdny v měsíci pobyt v zahraničí , zbytek měsíce volno na zotavenou

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ (technického směru výhodou)
  • znalosti v oblasti BOZP a ŽP (praxe výhodou)
  • pokročilá znalost anglického jazyka
  • ochotu cestovat
  • odolnost vůči stresu a flexibilitu
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • práci pro prestižní společnost (lídr na trhu)
  • 5 týdnů dovolené
  • zajímavé mzdové ohodnocení a bonusy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • cestovní náhrady nad rámec ZP
  • notebook i mobilní telefon pro soukromé využití
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj/zahraničí