SPECIALISTA NÁKUPU s AJ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte zájem o samostatnou a zajímavou práci jako SPECIALISTA NÁKUPU s AJ západně od Prostějova? Baví Vás nákupní agenda a máte alespoň středně pokročilou angličtinu? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis ještě dnes!!! Úspěšná mezinárodní výrobní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: SPECIALISTA NÁKUPU s AJ

Pracovní náplň

  • nákup materiálu a zboží
  • logistika materiálu
  • komunikace s tuzemskými/zahraničními dodavateli
  • kooperace v rámci získávání nových zakázek
  • práce v programu SAP
  • zadávání dat do Excelu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ
  • praxi na obdobné pozici
  • středně pokročilou znalost AJ
  • znalost systému SAP a Excelu
  • obchodní a komunikační dovednosti
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti
  • výborné mzdové ohodnocení
  • mobilní telefon i k soukromým účelům
  • stravenky
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • místo výkonu práce: 33 km od Prostějova