ASISTENT/KA PERSONÁLNÍHO ODDĚLENÍ s NJ a ŠJ

Neaktivní nabídka

až 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Zajímá Vás oblast lidských zdrojů a ovládáte německý a španělský jazyk? Chcete být součástí stabilní mezinárodní společnosti? Tak právě VÁM nabízíme perspektivní uplatnění na pozici: ASISTENT/KA PERSONÁLNÍHO ODDĚLENÍ S NJ a ŠJ

Pracovní náplň

  • správa dat
  • aktualizace interního systému
  • administrativní podpora personálního oddělení
  • úzká spolupráce s jednotlivými pobočkami společnosti
  • reporting

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • pokročilou znalost NJ a ŠJ (denní komunikace)
  • znalost MS Office, SAP výhodou
  • organizační a komunikační schopnosti
  • ochotu vycestovat do zahraničí na několikaměsíční školení
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)
  • životopis v českém a anglickém jazyce !!!

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • čtvrtletní bonusy
  • možnost profesního rozvoje
  • jazykové kurzy
  • firemní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 2 týdny dovolené navíc
  • místo výkonu práce: Vysočina