CNC SEŘIZOVAČ - KOVOVÝROBA

Neaktivní nabídka

20000 - 28000 Kč

Máte strojírenské vzdělání a praxi s obsluhou CNC stroje? Pak nám zašlete Váš životopis a projednáme s Vámi možnosti uplatnění dle aktuálního stavu strojního parku. Uplatnění je možné u frézek, lisů, laserů a dalších strojů dle Vaší preference! Výrobní společnost s dlouholetou tradicí na trhu hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici: CNC SEŘIZOVAČ - KOVOVÝROBA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • obsluha svěřeného stroje - dle výstupu z pohovoru a možností volného strojního parku
  • seřízení, rozjetí výrobního úkonu
  • manipulace s komponenty, polotovary
  • kontrola kvality výroby
  • udržování pracoviště kolem stroje v uklizeném stavu

Co požadujeme?

  • zkušenost s obsluhou CNC stroje, ideálně v kovovýrobě
  • minimálně vyučení v technickém oboru
  • aktivní přístup k práci, spolehlivost
  • ochotu pracovat na směny

Co nabízíme?

  • práci na HPP u stabilní společnosti s tradicí
  • jistotu zakázkové naplněnosti výroby
  • přátelský kolektiv
  • zajímavý výrobní program firmy
  • možnost vzdělávání
  • možnost profesního růstu či prohloubení specializace
  • místo výkonu práce: Olomoucko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.