OBSLUHA LISU - OKR. HODONÍN

Neaktivní nabídka

19000 - 21000 Kč

Máte vzdělání se zaměřením na strojírenství a hledáte uplatnění v okolí Hodonína? Jste technicky zdatný a manuálně zručný? Pak právě pro Vás je tu zajímavá nabídka! Mezinárodní rozvíjející se společnost působící v oblasti automotive, hledá do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici: OBSLUHA LISU (19 - 21.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • Příprava potřebných nástrojů
  • Zodpovědnost za výměnu nástrojů a správné seřízení strojů
  • Řešení vzniklých technických problémů
  • Vyplňování záznamové dokumentace

Co požadujeme?

  • SOU/ÚSO se zaměřením na strojírenství
  • Programování CNC výhodou
  • Znalost měření a čtení výkresů
  • Výborný zdravotní stav
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • Každoroční valorizace mezd
  • Motivující finanční ohodnocení
  • 13. a 14. plat
  • Celozávodní stravování
  • Společenské a kulturní akce
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástup ihned nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: okr. Hodonín