SENIOR SW KONZULTANT

Neaktivní nabídka

65000 - 75000 Kč

Máte technický background? Jste zároveň komunikativní typ a hledáte zodpovědnou práci? Angličtina pro Vás není žádný problém a chcete ji denně využívat? Vyznačujete se dobrými vyjednávacími schopnostmi? Pak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

  • Obchodně technická podpora SW aplikací
  • Komunikaci s dodavateli a zákazníky, analýza trhu
  • Rozšiřování stávajícího portfolia produktů
  • Technická informační podpora a příprava školení pro obchodní reprezentanty firmy
  • Spolupráce v rámci mezinárodního týmu
  • Realizace marketingových akcí

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání IT/ekonomického směru
  • Pokročilá znalost anglického jazyka
  • Přehled v SW, OS Windows, networkingu
  • Výborné organizační, obchodní a komunikační schopnosti
  • Ochota učit se nové věci
  • Zkušenosti s implementací SW či ERP výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Mobilní telefon, notebook
  • Firemní vzdělávání
  • Stravenky
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Přátelský pracovní kolektiv

  • Místo pracoviště: Praha