IT PRODUKTOVÝ MANAŽER

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

Máte zkušenost s obchodem? Vyznáte se v oblasti IT? Láká Vás každodenní využití AJ? Baví Vás tvorba strategických plánů? Pak je tato pozice určena přímo Vám! IT PRODUKTOVÝ MANAŽER

Pracovní náplň

  • Analýza trhu, strategické plánování, tvorba obchodní strategie
  • Komunikace a vyjednávání s dodavateli, spolupráce se zahraničím
  • Podíl na vytváření nových SW řešení, odborná podpora
  • Marketingová podpora obchodu
  • Samostatné rozhodování

Co požadujeme?

  • Ekonomické/IT vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici
  • Pokročilá znalost anglického jazyka (každodenní komunikace, prezentace)
  • Přehled a alespoň min. zkušenost v oblasti IT (SW, HW, SQL, Linux, sítě)
  • Obchodní a analytické myšlení
  • Schopnost se samostatně rozhodovat, prozákaznický přístup, umění koordinace

Co nabízíme?

  • Motivační finanční ohodnocení
  • Zajímavá a samostatná pozice
  • Flexibilní pracovní doba
  • Denní využití anglického jazyka
  • Stravenky

  • místo výkonu práce: Brno, případně Praha