INŽENÝR KVALITY S NJ/AJ

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

Pracujete v zajištění kvalitě? Domluvíte se anglicky nebo německy? Chcete se stát součástí zahraniční perspektivní společnosti působící v oblasti automotive? Hledáme právě Vás! Zahraniční společnosti působící v oblasti výroby v lokalitě Pardubického kraje aktuálně hledá kolegy či kolegyně na pozici: INŽENÝR KVALITY S NJ/AJ (OD 35.000,--)

Pracovní náplň

  • Zajišťování kvality ve výrobě, tvorba nápravných opatření
  • řešení reklamací, certifikace
  • příprava a řízení auditů
  • tvorba dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání směru
  • středně pokročilou znalost AJ nebo NJ, možnost vycestovat do zahraničí
  • znalost systému jakosti v automotive
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

    Zajímavou a zodpovědnou práci v rozrůstající se zahraniční společnosti
  • Práce v moderním prostředí
  • Atraktivní platové ohodnocení a bonusové složky
  • Příspěvek na stravné (výběr ze 4 jídel), mobilní telefon, bonusy, pružná pracovní doba, jazykové kurzy