PRACOVNÍK LOGISTIKY S AJ

Neaktivní nabídka

24000 - 31000 Kč

Pracoval/a jste v logistice ve výrobním podniku a máte zkušenosti s komunikací s dopravci a dodavateli? Chtěl/a byste denně využívat angličtinu v zaměstnání? Pak nás neváhejte kontaktovat! Dynamicky se rozvíjející společnost v oboru automotive hledá vhodného kandidáta na pozici: PRACOVNÍK LOGISTIKY S AJ

Pracovní náplň

  • plánování dodávek a výroby na základě požadavků zákazníka
  • komunikace se souvisejícími odděleními napříč výrobním závodem
  • každodenní práce v programu SAP
  • denní komunikace v anglickém jazyce
  • zpracování reportů pro vedení společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření
  • AJ slovem i písmem (min. středně pokročilá úroveň)
  • zkušenosti s programem SAP velkou výhodou
  • praxe v oblasti zákaznického servisu či logistiky ve výrobním podniku
  • organizační a komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • motivační balíček bonusů a benefitů
  • zajímavá práce v mezinárodní společnosti
  • příspěvek na stravování ve firemní kantýně
  • rozvoj AJ a odborných znalostí
  • flexibilní pracovní doba

    Místo výkonu práce: Praha - západ