KOMODITNÍ NÁKUPČÍ - PLASTY

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

Máte zkušenosti s komoditním nákupem a rádi byste našli zaměstnání ve stabilní mezinárodní výrobní společnosti v oblasti automobilového průmyslu? Domluvíte se anglicky? Pak rozhodně nepřestávejte číst! Významná zahraniční výrobní společnost hledá posilu na pracovní pozici: NÁKUPČÍ PLASTOVÝCH KOMPONENT

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za smlouvy s přidělenými dodavateli
  • Nastavení cen, podmínek, reklamací a pod.
  • Snižování materiálových nákladů – sourcing nových dodavatelů
  • Lokalizace dodavatelů
  • Zefektivnění logistického řetězce ve firmě

Co požadujeme?

  • Technické vzdělání VŠ / SŠ
  • Znalost materiálů (přehled v oblati plastů výhodou)
  • Relevantní zkušenosti z nákupu min. 1 rok
  • Dobré vyjednávácí schopnosti a zkušenosti s uzavíráním smluv
  • Velmi dobrá znalost angličtiny
  • Znalost práce na PC, MS Office

Co nabízíme?

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Jazykové vzdělávání v rámci pracovní doby
  • Odborné vzdělávání
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Příjemné moderní pracoviště
  • Dotované stravování