PRACOVNÍK SKLADU

Neaktivní nabídka

21000 - 23000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Hledáte práci na pozici PRACOVNÍK SKLADU v Brně? Máte zkušenosti z oblasti skladování a vlastníte jeřábnický průkaz? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná nadnárodní výrobní společnost, hledá novou posilu svého týmu na pozici: PRACOVNÍK SKLADU

Pracovní náplň

  • manipulace s nadrozměrnými břemeny ve skladu
  • příjem a výdej materiálu, inventarizace
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • administrativní činnost

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání v technickém oboru
  • min. 1 rok praxe se skladováním nadrozměrných břemen
  • platný vazačský a jeřábnický průkaz, průkaz na VZV
  • samostatnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • zajímavá práce v perspektivní společnosti
  • možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, cafeteria
  • propracovaný systém vzdělávání a zaškolování
  • práce v příjemném kolektivu
  • místo výkonu práce: Brno