KONSTRUKTÉR ELEKTRICKÝCH ROZVODŮ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Hledáte nové pracovní výzvu v oblasti konstrukcí? Máte zkušenosti s konstrukcí elektro, ideálně točivých strojů? Chcete se stát součástí významné společnosti, kde máte možnost rozvíjet svůj potenciál? Pokud ano, tato nabídka je určena právě Vám! Česká významná strojírenská společnost hledá do svého kolektivu: KONSTRUKTÉR ELEKTRICKÝCH ROZVODŮ

Pracovní náplň

  • Konstrukce elektro točivých strojů (vinutí, svorkovnice a jejich příslušenství)
  • Návrh konstrukce materiálů (vinutí, izolace, …)
  • Ověřování a testování ve spolupráci se zkušebnou
  • Příprava rozpisky a výkresové dokumentace el. částí dle standardů
  • Spolupráce s mechanickými konstruktéry a s dalšími odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ strojního zaměření
  • Znalost konstrukce elektro částí motorů
  • Zkušenosti s prací v týmu
  • Znalost práce ve 3D programu
  • Ochota učit se novým nástrojům a metodám
  • Proaktivní přístup a spolehlivost

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • Možnost kariérního postupu
  • Možnost seberealizace a dalšího profesního vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Notebook, mobilní telefon, firemní stravování
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj