TECHNIK ÚDRŽBY (35-40.000,- Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihočeský kraj

Hledáte práci na pozici TECHNIKA ÚDRŽBY v Jihočeském kraji? Máte praxi s údržbou strojů v kovovýrobě a ve výrobě plastů? Pak jste tím správným kandidátem právě Vy! Významná zahraniční firma přijme novou posilu do svého týmu na pozici: TECHNIK ÚDRŽBY (35-40.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • údržba a opravy strojního parku
  • pravidelná komunikace s dodavateli
  • objednávání náhradních dílů a nářadí
  • práce s interním systémem, administrativa

Co požadujeme?

  • vzdělání nejlépe v technickém oboru
  • NJ na komunikativní úrovni
  • praxi na podobné pozici min. 2 roky
  • zkušenosti s údržbou strojů v kovovýrobě a ve výrobě plastů
  • znalost zařízení a strojů v práškové lakovně

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v moderní společnosti
  • práci s moderními zařízeními
  • pružnou pracovní dobu, samostatnou práci
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Jihočeský kraj