KONSTRUKTÉR ELEKTRO

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Hledáte práci na pozici konstruktéra a vyznáte se v problematice silno nebo slaboproudu? Chtěli byste pracovat pro prosperující společnost v Brně? Pokud ano, hledáme právě Vás! Stabilní společnost s dlouholetou tradicí na trhu hledá kandidáty na pozici: KONSTRUKTÉR ELEKTRO

Pracovní náplň

  • konstrukce elektrických přístrojů
  • převzetí a zodpovědnost za kompletní zakázku
  • účast na zkouškách přístrojů a odpovědnost za ně
  • spoluúčast na zavádění prototypů
  • tvorba podkladů pro výrobu
  • komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ elektro (nejlépe obor stroje a přístroje) nebo stojní
  • středně pokročilou znalost AJ nebo NJ
  • vyhlášku 50 § 5, 6
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • znalost práce na PC - MS Office, AutoCAD (Inventor výhodou)
  • ŘP sk. B - ochotu cestovat v rámci služebních cest

Co nabízíme?

  • zázemí zavedené a stabilní společnosti
  • finanční ohodnocení na základě zkušeností a znalostí (13. plat)
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvky na stravování a penzijní připojištění
  • možnost jazykového vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • místo výkonu práce Brno