HSEQ SPECIALIST

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Hledáte nevšední a zajímavou práci? Máte znalosti a praxi v oblasti bezpečnosti práce a Vaše angličtina je na pokročilé úrovni? Pak je tato pozice právě pro Vás! Dynamická firma působící v oblasti stavební výroby hledá kandidáta na pozici: HSEQ SPECIALIST

Pracovní náplň

  • dohled nad bezpečností práce a provozu
  • zodpovědnost za dodržování zásad ochrany životního prostředí
  • jednání se zákazníky ohledně požadavků z oblastí BOZP, PO a ŽP
  • komunikace s orgány státní správy
  • zpracování vyžadované dokumentace
  • dohled nad plněním interních předpisů

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenosti z obdobné pozice
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • znalosti legislativy a příslušných předpisů týkajících se BOZP, PO a ŽP
  • uživatelskou znalost MS Office
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • práci v moderním prostředí stabilní společnosti
  • stravenky
  • zaměstnanecké slevy na výrobky společnosti
  • mobilní telefon a notebook k soukromým účelům
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Brno