ELEKTRIKÁŘ

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Hledáme zkušeného elektrikáře s platnou vyhláškou 50/6,7. Zašlete nám Váš životopis!!!

Pracovní náplň

  • provádění plánované údržby na elektrozařízeních v celém výrobním závodě
  • operativní odstraňování poruch na elektrických a elektronických zařízeních
  • podílení se na technických změnách za účelem inovací a vylepšení výrobních a podpůrných provozů ve spolupráci a nadřízeným a se zaměstnanci z jiných oddělení
  • obsluhování podpůrných energo zařízení

Co požadujeme?

  • SŠ vyučen v oboru
  • praxe v oboru 1 - 3 roky
  • platná vyhláška 50/6,7
  • AJ výhodou
  • Lovosice a okolí

Co nabízíme?

  • práce ve stabilní prosperující společnosti
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • příspěvek na závodní stravování
  • odpovídající plat