PROCESS ENGINEER

Neaktivní nabídka

30000 - 48000 Kč

Máte praxi v oblasti procesního inženýrství a tudíž zkušenosti s nastavováním a optimalizací procesů ve výrobě? Ovládáte anglický nebo německý jazyk na středně pokročilé úrovni? Rádi byste pracovali na pozici PROCESS ENGINEER v Jihomoravském kraji? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Stabilní společnost zabývající se strojírenskou výrobou hledá do svého kolektivu nového kolegu na pozici: PROCESS ENGINEER

Pracovní náplň

  • zavádění nových výrobních procesů
  • implementace metod procesního inženýrství
  • analyzování současných procesů ve výrobě
  • optimalizace a navrhování zlepšovacích procesů
  • vytváření návrhů na zlepšení kvality a efektivity výroby
  • úzká spolupráce v rámci společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxe na obdobné pozici podmínkou
  • středně pokročilá znalost AJ či NJ nutná
  • zkušenosti ze zakázkové výroby velkou výhodou
  • organizační dovednosti, aktivní přístup
  • spolehlivost a samostatnost

Co nabízíme?

  • lákavé mzdové ohodnocení
  • zajímavá práce v příjemném kolektivu
  • firemní stravování, dovolená navíc
  • flexibilní pracovní doba
  • osobní růst, možnost profesního vzdělání
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj