KONZULTANT SW APLIKACÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Domluvíte se plynule anglickým jazykem a máte chuť své jazykové schopnosti využít v denní komunikaci? Orientujete se dobře v informačních technologiích? Chtěli byste pracovat na mezinárodních projektech a cestovat do zahraničí? Pak je tato příležitost určena právě Vám! Významná IT společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: KONZULTANT SW APLIKACÍ

Pracovní náplň

  • implementace SW přímo u zákazníka či vzdáleně
  • práce na mezinárodních projektech v zahraničí
  • související technická podpora a konfigurace aplikací dle požadavku zákazníka
  • zaškolení uživatelů aplikace
  • komunikace s techniky či projekt manažery u zákazníka
  • komunikace s kolegy napříč společností
  • tvorba související dokumentace

Co požadujeme?

  • široký přehled v IT oblasti
  • pokročilá znalost anglického jazyka
  • VŠ vzdělání oblasti IT / manažerské informatiky
  • dobrá znalost SQL, znalost čtení zdrojového kódu
  • dobrá znalost systémů Windows, Linux
  • výborné komunikační dovednosti
  • ochotu cestovat do zahraničí

Co nabízíme?

  • zázemí významné IT společnosti
  • služební cesty do zahraničí
  • vzdělávací kurzy, individuální jazykové kurzy
  • 13. plat
  • příspěvky na sport, kulturu.
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • příjemné moderní pracovní prostředí
  • možnost kariérního růstu