EMBEDDED PROGRAMÁTOR C

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte zkušenosti s programováním v jazyku C? Zajímá Vás oblast embedded vývoje? Chcete pracovat na zajímavých projektech? Pokud ano, tak je to nabídka přímo pro Vás! Dynamická firma sídlící severně od Brna hledá člena týmu na pozici: EMBEDDED PROGRAMÁTOR C (35 – 45.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • tvorba SW pro mikroprocesory
  • práce na celém projektu od zadání až po předání
  • spolupráce při testování produktu
  • tvorba technické dokumentace
  • spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky, IT
  • znalost programování v jazyku C
  • znalost programování jednočipových mikroprocesorů
  • základní znalost anglického jazyka – technická dokumentace
  • znalost programování v Assembleru výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • práce v zajímavém a perspektivním oboru
  • možnost seberealizace
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové a odborné kurzy

  • místo práce: Brno – venkov (sever)