VEDOUCÍ MONTÁŽE S NJ

Neaktivní nabídka

22000 - 40000 Kč

Hovoříte německým jazykem na komunikativní úrovni? Máte zkušenosti s koordinováním lidí? Máte zkušenosti s montážemi ve strojírenství a nevadí Vám práce v zahraničí? Chcete pracovat na pozici VEDOUCÍ MONTÁŽE S NJ? Pokud ano, zašlete nám Váš životopis! Přední dodavatel zabývající se montážemi v zahraničí hledá nového kolegu na pozici: VEDOUCÍ MONTÁŽE S NJ

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za prováděné montáže
  • vedení a koordinace týmu pracovníků
  • komunikace a zajištění spokojenosti zákazníků
  • podílení se na samotné montáži
  • práce s technickými výkresy
  • práce v zahraničí

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického směru
  • znalost německého jazyka podmínkou
  • praxe na obdobné pozici nutná
  • zkušenosti s vedením lidí
  • ŘP sk. B a ochotu cestovat (EU)
  • organizační schopnosti, praktický přístup

Co nabízíme?

  • zodpovědná práce v mezinárodním prostředí
  • diety při práci v zahraničí
  • auto i k soukromým účelům
  • možnost odborného vzdělávání
  • místo výkonu práce: celá CŘ