ZÁKAZNICKÝ SERVIS

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Hledáme zkušeného kandidáta ze zákaznického servisu s angličtinou na komunikativní úrovni. Chcete vědět víc o dané pozici??? Pošlete nám Váš životopis.

Pracovní náplň

  • Zajištění chodu oddělení zákaznického servisu a expedice výrobků
  • Kontrola, dohled, řízení zákaznického servisu (expedice hotových výrobků, koordinace rozvozů, koordinace požadavků jednotlivých středisek)
  • Kontrola faktur a analýza, tvorba budgetu, organizace inventur
  • Komunikace s přepravními službami, zákazníky, dodavateli
  • Reporty do zahraničí
  • Vedení lidí, organizace práce, motivace, školení, docházka, hodnocení
  • Zabezpečení dodržování právních a vnitřních předpisů
  • Spolupráce s oddělením kvality (PPAP)

Co požadujeme?

  • Minimálně 3 roky praxe ze zákaznického servisu
  • AJ komunikativní úroveň - nutná
  • NJ výhodou
  • Znalost celní legislativy i mimo EU
  • Znalost metod PPAP
  • Office, JDE, Lotus Notes
  • Zkušenost s vedením týmu

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • Bonusy, prémie
  • Dovolená navíc
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Občerstvení na pracovišti