STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG – MONTÁŽ

Neaktivní nabídka

25000 - 32000 Kč

Hledáte práci na pozici STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG – MONTÁŽ v Jihomoravském kraji? Máte praxi na pozici technologa a orientujete se v technologii ohýbání, svařování a lakování? Rád cestujete a jste schopen komunikovat v anglickém jazyce? Pak hledáme právě Vás! Moderní strojírenská firma přijme do svých řad šikovného kolegu na pozici: STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG – MONTÁŽ

Pracovní náplň

  • Tvorba a zpracování montážních postupů a norem času
  • Optimalizace technologických procesů ve výrobě
  • Vedení a organizace montáží u zákazníka
  • Zabezpečování veškeré komunikace se zákazníkem
  • Koordinace práce s výrobou a konstrukcí
  • Časté cestování na montáže k zákazníkovi

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání strojního
  • Praxe na pozici technologa ve strojírenství
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti se zakázkovou výrobou
  • Uživatelská znalost PC – MS Office
  • Ochota cestovat
  • Organizační schopnosti, samostatnost, flexibilitu

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v perspektivní společnosti
  • Práci v příjemném kolektivu a moderním prostředí
  • Pružnou pracovní dobu, samostatnou práci
  • Zajímavý plat závislý na výkonu
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj