LEAN SPECIALISTA AJ/NJ

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

Jste znalý výrobních procesů a principů štíhlé výroby? Máte manažerské schopnosti a umíte motivovat pracovníky? Jste schopni komunikovat v anglickém nebo německém jazyce? Rádi byste pracovali na pozici LEAN SPECIALISTA AJ/NJ v Jihomoravském kraji. Pokud ano, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Úspěšná mezinárodní společnost přijme do svého kolektivu novou posilu na pozici: LEAN SPECIALISTA AJ/NJ

Pracovní náplň

  • Zajištění bezproblémového chodu výroby z hlediska výrobních procesů
  • Optimalizace výrobních procesů a technologií
  • Zavádění nových technologií a procesů
  • Zajištění kvality výroby
  • Zeštíhlování výroby

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • AJ/NJ na středně pokročilé úrovni
  • Praxe v oblasti výrobních procesů min. 2 roky
  • Znalost principů štíhlé výroby (TPM, SMED, 5S)
  • Aktivní přístup k řešení problémů

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné společnosti
  • Možnost profesního růstu, dalšího vzdělávání
  • Závodní stravování
  • Jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj