PERSONÁLNÍ KONZULTANT

Baví Vás práce v oblasti personalistiky? Jste komunikativní a hledáte odpovědnou práci? Chcete pracovat na zajímavých projektech a podílet na úspěchu tradiční české společnosti? Pokud ano, pak hledáme právě Vás! Významná česká strojírenská společnost se silným postavením na trhu, hledá posilu svého týmu na pozici: PERSONÁLNÍ KONZULTANT

Pracovní náplň

  • Plánování a organizace personální agendy
  • Organizace pohovorů
  • Zajištění náboru nových zaměstnanců
  • Spolupráce s personálními agenturami
  • Podpora při zavádění HR procesů
  • Příprava podkladů, prezentací

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praktické zkušenosti s HR procesy
  • Znalost práce na PC (MS Office, SAP výhodou)
  • ŘP skup. B
  • Komunikativnost, schopnost týmové spolupráce, cílevědomost

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Pružná pracovní doba
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj