ASISTENTKA ŘEDITELE S AJ

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Ovládáte anglický jazyk? Máte zkušenosti s prací na pozici asistentka? Líbilo by se Vám najít zaměstnání v administrativě v mezinárodní společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Stabilní mezinárodní společnost hledá novou posilu svého týmu na pozici: ASISTENTKA ŘEDITELE S AJ

Pracovní náplň

  • Administrativní a organizační podpora ředitele
  • Správa časového programu, sjednávání schůzek
  • Příprava prezentací
  • Zajištění pracovních cest
  • Vyřizování administrativní agendy
  • Vedení dokumentace, zakládání a evidence spisů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou)
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost MS Office (Outlook, Word, Excel)
  • Aktivní znalost anglického jazyk slovem i písmem podmínkou
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, pečlivost
  • ŘP skup. B

Co nabízíme?

  • Balíček benefitů podle kolektivní smlouvy
  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové kurzy a další vzdělávání
  • Zázemí prosperující mezinárodní společnosti
  • Samostatnou a odpovědnou pozici
  • Pružná pracovní doba

    Nástup: Ihned
    Místo výkonu práce: Břeclav