VEDOUCÍ VÝVOJE V AUTOMOTIVE S AJ

Neaktivní nabídka

až 4000 Kč

mzdové ohodnocení

Jindřichův Hradec

Máte zkušenosti s vedením týmu lidí a praxi v automotive? Nedělá Vám problém domluvit se anglicky a chtěl byste pracovat v silné a dynamické společnosti? Pokud ano, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Společnost působící v oblasti strojírenství přijme do svých řad kolegu/-ni na pozici: VEDOUCÍ VÝVOJE V AUTOMOTIVE S AJ

Pracovní náplň

  • technologický vývoj, verifikace výroby
  • zajišťování garančních zkoušek a testování nových materiálů
  • zajištění technologie provozu a spolupráce s jinými odděleními
  • zpracovávání technické dokumentace a výrobních předpisů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ strojírenského zaměření
  • AJ pokročilá úroveň
  • praxe v automotive výhodou
  • znalost práce s technickou dokumentací
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • motivující finanční oddělení
  • osobní automobil
  • stravování v rámci pracoviště
  • příspěvky na vzdělávání
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost Home Office
  • místo výkonu práce: Jihočeský kraj