PRODEJCE-OZVUČENÍ AUT (40-50.000 Kč)

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme nadšeného prodejce, který miluje auta a elektroniku do aut! Pokud máte zájem o práci v oblasti, která spojuje vaši vášeň a profesní ambice, pak je tato pozice právě pro vás! Pro významného klienta na Brněnsku hledáme vhodné uchazeče/uchazečky na pozici: PRODEJCE-OZVUČENÍ AUT (40-50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Aktivní prodej a osobní poradenství zákazníkům
  • Seznamování zákazníků s nejnovějšími trendy v oboru
  • Poskytování odborných informací o funkcích, výhodách a instalaci produktů

Co požadujeme?

  • Předchozí zkušenost s prodejem, ideálně v oboru aut nebo elektroniky do aut
  • Schopnost aktivně naslouchat a porozumět potřebám zákazníků a umět poradit
  • Vynikající komunikační a jednací schopnosti
  • Angličtinu - alespoň pro čtení anglických návodů
  • Výhodou je technické povědomí

Co nabízíme?

  • Měsíční provize
  • Kvartální bonus
  • Roční bonus
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Občerstvení na pracovišti
  • Multisport kartu
  • Bezplatné parkování pro zaměstnance přímo u firmy
  • Moderně zařízené pracoviště s nejnovějšími technologiemi
  • Možnost firemních jazykových kurzů pro osobní rozvoj

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu sales@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Kdo vám pomůže?

Daniela Hůrková DiS.
HR Consultant

+420739425983
sales@acjobs.cz

Divize Sales & Logistics