PROGRAMÁTOR CNC STROJŮ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte zkušenosti s programováním CNC strojů? Jste technicky zdatní a rádi byste pracovali ve stabilní mezinárodní společnosti? Láká Vás práce na pozici PROGRAMÁTOR CNC STROJŮ v Jihomoravském kraji? Pak hledáme právě Vás! Prosperující mezinárodní společnost hledá nového kolegu na pozici: PROGRAMÁTOR CNC STROJŮ

Pracovní náplň

  • Programování CNC strojů
  • Práce v programu TruTops
  • Nakupování nástrojů
  • Vedení evidence nástrojů
  • Spolupráce s obsluhou CNC strojů

Co požadujeme?

  • Praxe na pozici programátora CNC strojů (min. 2 roky)
  • Zkušenosti s prací v TruTops
  • Znalost angličtiny výhodou
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Vysoké pracovní nasazení

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost profesního růstu
  • Závodní stravování
  • Odborná školení a jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj