MANAŽER ZAKÁZEK VE STAVEBNICTVÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte zkušenosti s pozemním stavitelstvím? Rádi byste byli součástí společnosti, která vám dá příležitost ukázat, co ve vás je? Dokážete si představit, že budete sami realizovat stavební zakázky? Máte příležitost. Zavedená česká stavební společnost zabývající se realizací staveb rodinných domů a průmyslovými stavbami nabízí jedinečnou příležitost uplatnit schopnosti v pozemním stavitelství na pozici: MANAŽER ZAKÁZEK VE STAVEBNICTVÍ

Pracovní náplň

  • příprava zakázek a jejich realizace
  • zajištění koordinace staveb
  • vedení lidí na stavbě
  • jednání s dodavateli
  • zástup ředitele v případě nepřítomnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ stavebního směru
  • prokazatelná praxe s realizací pozemních staveb
  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou
  • asertivní důsledná osobnost
  • schopnost dotahovat věci do konce

Co nabízíme?

  • motivující platové ohodnocení
  • možnost kariérního postupu
  • automobil, notebook, mobil
  • zázemí rodinné stavební společnosti
  • termín nástupu IHNED

  • Místo výkonu práce: Prostějov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu kurowski@acjobs.cz.