QUALITY ENGINEER - AUTOMOTIVE!

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

Máte zkušenosti v oblasti dodavatelské kvality v automotive a znalost ISO TS 16949? Disponujete zkušeností v oblasti kovových dílů? Hovoříte anglicky? Pak nám zašlete svůj životopis! Významná mezinárodní společnost hledá vhodné kandidáty/tky na pozici: QUALITY ENGINEER - AUTOMOTIVE!

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za dodavatelskou kvalitu kovových dílů
  • Koordinace vztahů s dodavateli
  • Vedení auditů u dodavatelů
  • Spolupráce napříč společností
  • Vedení preventivních a nápravných opatření
  • Spoluúčast na schválení vzorků a uvolňování dílů do výroby
  • Kontrola projektů a výrobní dokumentace
  • Komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • min. SŠ technického směru
  • PODMÍNKOU prokazatelná praxe na obdobné pozici v automotive alespoň 2 roky - znalost ISO TS 16949!
  • PODMÍNKOU zkušenost v dodavatelské kvalitě (SQM)!
  • Znalost kovů - zkušenosti v oblasti kovových dílů - ideálně lisování
  • Komunikativní znalost AJ
  • Velmi dobré technické a analytické myšlení
  • Výborné organizační, komunikační a prezentační schopnosti
  • Ochota cestovat

Co nabízíme?

  • Zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí
  • Možnost profesního a osobnostního růstu
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Propracovaný systém školení
  • 25 dnů dovoelné
  • Propracovaný systém ostatních benefitů

    Místo výkoná práce: Praha - Východ