VÝVOJÁŘ SW – SENIOR

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s vývojem SW? Máte silnou znalost programovacího jazyka Java a C++? Chcete být součástí příjemného kolektivu? Pokud ano, hledáme právě Vás! VÝVOJÁŘ SW – SENIOR

Pracovní náplň

  • Aktivní účast na vývoji SW
  • Zajišťování projektů dle standardů kvality a postupů
  • Implementace nových prvků produktu
  • Příprava a úprava manuálů týkající se produktu
  • Odhadování vývoje SW
  • Instalace a konfigurace testů nebo rozvoj systémů

Co požadujeme?

  • Min. 4 roky zkušeností s vývojem SW v Javě a C++
  • Znalost skriptovacího jazyka JavaScript/Pythonu
  • Zkušenosti s databázemi, PostgreSQL výhodou
  • Pokročilá znalost anglického jazyka (hlavně psaná forma)
  • Dobrá znalost sítí
  • Znalost SW architektury, UML návrhy
  • Komunikační schopnosti, schopnost samostatné práce i práce v týmu

Co nabízíme?

  • Práci na mezinárodních projektech
  • Možnost jazykového i odborného vzdělávání
  • Přístup k nejmodernějším technologiím
  • Práci v příjemném pracovním prostředí
  • Možnost profesního růstu
  • Možnost aktivně uplatit Vaši znalost cizího jazyka

  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu janatova@acjobs.cz.