KONTROLOR VÝROBY

Neaktivní nabídka

15000 - 21000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Hledáte práci na pozici KONTROLORA VÝROBY ve stabilní výrobní společnosti na Vysočině? Vystudovali jste střední školu technického zaměření a nechybí Vám důslednost? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná nadnárodní výrobní společnost hledá nového pracovníka na pozici: KONTROLOR VÝROBY

Pracovní náplň

  • Kontrola technické dokumentace
  • Měření a kontrola výrobků
  • Kontrola výrobních procesů
  • Kontrola zaškolení pracovníků

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • Základní znalost měření
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Důslednost, samostatnost, pracovitost

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Firemní stravování
  • Penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Vysočina