VEDOUCÍ PROJEKTOVÝCH MANAŽERŮ

Jste zkušený v oblasti projektového řízení? Rádi byste vedli projekty na mezinárodní úrovni v oblasti automotive? K vašim silným vlastnostem patří flexibilita, zodpovědnost a asertivní jednání? Hovoříte anglickým jazykem na pokročilé úrovni? Pokud vás tato pracovní nabídka oslovila, neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Strojírenská společnost s dlouholetou tradicí sídlící nedaleko Prahy přijme kolegu/kolegyni na pozici VEDOUCÍ PROJEKTOVÝCH MANAŽERŮ

Pracovní náplň

  • koordinace stávajících a nových projektů
  • přímý kontakt s klienty a dodavateli po Evropě
  • odpovědnost za smluvní podmínky s obchodními partnery
  • zodpovědnost za projekty, rozpočet a kvalitu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru, strojírenství výhodou
  • schopnost komunikace v anglickém jazyce NUTNÁ
  • zkušenost v oblasti projektového vedení
  • orientace v technické dokumentaci
  • zkušenost s vedením a motivováním lidí
  • silná osobnost s prokazatelnými manažerskými dovednostmi
  • relevantní praxe v automotive

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní doba
  • týden dovolené navíc
  • příspěvky na stravování, penzijní připojištění
  • Možnost profesního růstu