OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER

Neaktivní nabídka

až 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Jste obchodník s technickými znalostmi v oblasti strojírenství? Rád cestujete? Dokážete komunikovat v anglickém, případně německém jazyce? Láká Vás pozice OBCHODNĚ TECHNICKÉHO MANAŽERA? Tak neváhejte, čekáme jen na Vás! Úspěšná strojírenská společnost rozšiřuje své řady o pracovní pozici: OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER

Pracovní náplň

  • budování a rozvoj nových obchodních vztahů (ČR, zahraničí i tuzemska)
  • péče o stálé zákazníky
  • vyjednávání obchodních podmínek
  • dohled nad projekty
  • starost o obchodní a marketingovou strategii

Co požadujeme?

  • min. SŠ - technického zaměření
  • prokazatelnou obchodní zkušenost ve strojírenství
  • anglický jazyk slovem i písmem, případně německý jazyk
  • řidičský průkaz skupiny: B
  • přehled v oblasti výrobních postupů ve strojírenství
  • samotnost, orientace na výsledek, reprezentativní vystupování

Co nabízíme?

  • výborné finanční ohodnocení, provize z prodeje, bonusy
  • automobil i k soukromým účelům, notebook, mobilní telefon
  • zázemí úspěšné společnosti
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • možnost kariérního a finančního postupu