KOORDINÁTOR FMEA

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

Hovoříte anglicky? Byl jste někdy členem týmu FMEA nebo jste ji dokonce moderoval? Máte rád výzvy a chcete se podílet na zavedení FMEA v silné nadnárodní společnosti? Pokud ano, jste člověk, kterého hledáme na pozici KOORDINÁTOR FMEA na Vysočině! Zašlete nám proto Váš životopis! Nadnárodní společnost orientovaná na technický průmysl hledá nového pracovníka na pozici: KOORDINÁTOR FMEA

Pracovní náplň

  • vyhodnocování interní kvality a procesů
  • řízení svěřených projektů s cílem zlepšení kvality
  • koordinace lidí v týmu FMEA
  • řízení a účast při setkáních FMEA
  • hodnocení FMEA a návrhy opatření
  • tvorba výstupů a reportů
  • komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • VŠ technického směru
  • praxe na obdobné pozici podmínkou
  • komunikativní znalost AJ
  • znalost FMEA + aplikace
  • znalosti práce na PC (MS Office – Excel)
  • výborné komunikační dovednosti
  • organizační schopnosti, samostatnost
  • otevřenost, schopnost empatie

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost seberealizace
  • možnost profesního růstu a rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • firemní vzdělávání
  • místo výkonu práce: Vysočina