PROGRAMÁTOR PLC (25.000 – 35.000,-Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte zkušenosti s programováním řídících systémů a s tvorbou vizualizace? Není pro Vás problém orientovat se v technické dokumentaci v angličtině a ruštině? Potom je tato nabídka určena právě Vám!! Mezinárodní výrobní společnost se zajímavým výrobním programem hledá nového člena na oddělení elektro na pozici: PROGRAMÁTOR PLC (25.000 – 35.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • programování řídících systémů a tvorba vizualizace
  • příprava dokumentace pro programování řídících systémů
  • vyhledávání nových dodavatelů HW řídících systémů
  • cenové vyjednávání s dodavateli
  • uvádění silnoproudých strojů do provozu

Co požadujeme?

  • minimálně SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • znalost programování v Simatic S7, WinCC
  • zkušenosti s tvorbou vizualizace řídících systémů
  • znalost AJ a RJ pro účely čtení technické dokumentace
  • platné osvědčení vyhlášky 50/1978 Sb. (§8 a vyšší)
  • řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat
  • schopnost práce v MS Office

Co nabízíme?

  • práci v dynamické společnosti s dlouholetou tradicí
  • motivující platové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • odborné vzdělávání a jazykové kurzy
  • zaměstnanecké výhody
  • Lokalita: Olomoucko