TECHNICKÝ OBCHODNÍK

Neaktivní nabídka

až 45000 Kč

Hledáte práci jako TECHNICKÝ OBCHODNÍK v Olomouckém a Moravskoslezském kraji? Máte strojírenské vzdělání a chcete uplatnit své znalosti a obchodní dovednosti ve stabilní české výrobní společnosti? Pak zašlete svůj životopis ještě dnes! Prosperující obchodní společnost se sídlem v Brně hledá nového kolegu na pozici: TECHNICKÝ OBCHODNÍK (až 45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • prodej svěřených produktů
  • komunikace se stávajícími zákazníky
  • akvizice nových klientů
  • příprava smluv a ostatních podkladů k prodeji
  • technická podpora pro zákazníky
  • nákup potřebných komponent

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství podmínkou
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • znalost práce na PC
  • komunikativní, organizačně zdatnou osobnost
  • obchodního ducha
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní obchodní společnosti
  • automobil i pro soukromé účely, notebook, telefon
  • práci formou home office
  • možnost osobního rozvoje
  • příspěvek na stravování
  • nástup dohodou (možno ihned)
  • místo výkonu práce: Olomoucký, Moravskoslezský kraj + západní Slovensko