MACHR K CNC MAŠINÁM - MAXIMÁLNÍ PŘÍPLATKY!

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Jsi vyučen v oboru obráběč kovů nebo máš praxi na CNC strojích? Jsi fyzicky zdatný s notnou dávkou šikovnosti a orientace v technické dokumentaci pro tebe není exkurze do džungle? Pak hledáme právě tebe, pošli mi svůj životopis a staň se obráběcím kolegou.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce primárně zaměřená na seřizování a obsluhu obráběcích strojů
  • Volba nástrojů, vhodného pracovního postupu
  • Přesná práce podle technické dokumentace
  • Úprava a volba požadovaných parametrů v programech
  • Soustružení, vyvrtávání, frézování, broušení atd.

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - obráběč kovů (zámečník, nástrojař)
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Praxe na CNC strojích nebo soustruhu
  • Práce v systému Heidenhain nebo Sinumerik
  • Schopnost samostatné práce i týmového hráče
  • Znalost práce na PC
  • Manuální zručnost, přesnost, spolehlivost
  • Ochota učit se a zdokonalovat
  • Ochota práce na 3 směny

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 45 000 Kč
  • PRÁCE NA 3 SMĚNY
  • Pracovní doba 7,5 hodin
  • Nadstandardní směnné příplatky - až 6000 Kč pouze za noční směny!
  • 13 plat
  • Dotovaná strava v místní kantýně/ stravenky
  • Flexi Pass karta
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Dovolená 25 dní
  • 3 sickday / rok
  • Možnost firemní rekreace
  • Svozový autobus
  • Pololetní odměny
  • Místo výkonu: Plzeň

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.